طراحی منزل با مبل کلاسیک

مبل همیشه یکی از مهم‌ترین پارامترها برای دکوراسیون منزل به شمار می آید. اگر بخواهیم سرویس های مبلمان را برای شما معرفی کنیم باید به مبل استیل، مبل راحتی و مبل کلاسیک اشاره کرد. هر کدام از این مبل ها دنیای مختص به خود را دارند از همین رو چیدمان های آن ها نیز با یک دیگر تفاوت می کند. مبل های کلاسیک و استیل بهترین انتخاب برای دکوراسیون های شیک و رسمی به شمار می آیند. این امر درحالی است که از مبل های راحتی برای چیدمان های مدرن استفاده می شود. هیچی مانعی برای چیدمان مبل های راحتی و کلاسیک در کنار یک دیگر وجود ندارد، اگر از طراحی دکوارسیون اطلاعات لازم داشته باشید.

متخصصان مبلمان رویال با توجه به مهارت و تخصص خود به راحتی می توانند شما را به یک دکوارسیون ایده آل با استفاده از مبل های کلاسیک نزدیک کنند. در ادامه شما را با ایده پردازی های پیرامون مبل های کلاسیک آشنا می کنیم امید است راهنمایی های ارائه شده مورد قبول واقع شود.

.

سرویس مبل کلاسیک

مبل های کلاسیک عموما به دو گروه تقسیم می شوند. دسته ای از آن ها در ست های هفت نفره و دسته دیگر در ست های نه نفره ارائه شده اند. شما با استفاده از مبل های کلاسیک هفت نفره می توانید به یک دکوارسیون مربعی شکل به ساده ترین حالت ممکن دست پیدا کنید. تعداد مبل ها به صورت فرد است اما به شکل زوج طراحی شد ه است؛ یعنی یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو مبل تکی کل کالاهای تشکیل دهنده یک سرویس مبل هفت نفره است. این ست هفت نفره از چهار مبل و کاناپه به صورت ترکیبی بهره گرفته است. این امر برای مبل های سرویس نه نفره نیز ادامه دارد به شکلی که تعداد آن فرد است، اما تعداد صندلی ها با عددی زوج در اختیار شما قرار می گیرد.

چیدمان قرینه , خود یکی از راهکارهای ارائه شده برای سرویس مبل های کلاسیک هفت نفره و نه نفره به شمار می آید. با استفاده از پاف های کنار مبلی و صندلی های عثمانی می توانید این چیدمان های نه نفره و هفت نفره را ادامه دهید.

.

ایده پردازی چیدمان مبل کلاسیک

دکوراسیون کردن اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی شما به وسیله مبل کلاسیک نیاز به تخصص حرفه ای دارد. شناخت رنگ، فضای انتخابی برای چیدمان، رنگ مناسب مبل برای دکوراسیون داخلی مناسب همگی عواملی است که در زمان طراحی دکوراسیون باید رعایت شود. از آنجایی که برای ساخت مبل های کلاسیک از چوب و پارچه های بسیار مرغوب و با کیفیت استفاده می شود نیاز است دکوراسیون منزل شما با استفاده از این محصول نیز تخصصی و حرفه ای دنبال شود. تغییر دکوارسیون منزل به وسیله مبل کلاسیک یکی از ساده ترین اتفاق های است که در  طراحی دکوراسیون منزل به خوبی مشاهده می شود.

حال اگر قصد تغییر دکوارسیون را دارید به شما انتخاب یک سرویس مبل کلاسیک را پیشنهاد می دهیم زیرا با استفاده از این کالا به یک تغییر چشم گیر دست پیدا می کنید.

راهنمایی برای چیدمان مبل کلاسیک

یکی از عواملی که در زمان دکوارسیون کردن منزل باید به آن توجه شود تعریف کانون مرکزی است. شاید به خود بگوید کانون مرکزی چیست؟ به قسمتی از منزل که با استفاده از انتخاب آن سرویس مبل راحتی یا کلاسیک شما چیده می شود کانون مرکزی گفته می شود. این فضا می تواند از یک فرش مربعی شکل شروع شود و به یک میز تلویزیون ختم شود. شاید همه شما دوست داشته باشید در اطراف شومینه اتاق پذیرایی این چیدمان را دنبال کنید. دکوراسیون داخلی منزل با استفاده از مبل ها ی کلاسیک در اطراف یک فرش مربعی شکل به راحتی به صورت قرینه دنبال می شود.

حال می توانید با یک سرویس نه نفره این کار را به صورت مستطیلی دنبال کنید. استفاده از صندلی های اضافه این کار را برای شما ساده تر جلوه می دهد؛ یعنی در اطراف کاناپه های سه نفره و دو نفره با پاف های اضافه به صورت خاص دیزاین خود را کامل کنید.

قیمت مبل های کلاسیک

همان گونه که در این مقاله مطالعه کردید مبل های کلاسیک از متریال بسیار خاص برای آماده سازی بهره برده اند. همین امر سبب گران تر جلوه دادن این سری از مبل ها در مقایسه با سایر مبل ها شده است. از سوی دیگر شما در طی گذر زمان نیاز به تعویض مبل های کلاسیک نخواهید داشت، زیرا کیفیت و مرغوبیت بسیار بالای این سری از مبلمان مانع از تعویض زود به هنگام آن برای شما می شود. در صورتی که قصد تغییر دکوارسیون منزل خود را داشته باشید به راحتی با تعویض پارچه رویه مبل خود می توانید به یک تغییر دکوارسیون بسیار چشم گیر دست پیدا کنید.

دلیل این امر چیزی نیست به غیر از مرغوبیت بسیار زیاد مبل های کلاسیک که همگان از آن آگاه هستند. مبل های کلاسیک به مجلل تر شدن و لوکس تر شدن دکوارسیون داخلی شما بسیار کمک می کند.

لوازم جانبی برای چیدمان مبل های کلاسیک

مبل های کلاسیک از آنجایی که به صورت چوبی آماده می شوند از گذشته تا کنون جایگاه بسیار ویژه ای در دکور منزل شما ایفا کرده اند. به همین خاطر شما بدون هیچ گونه کالای دکوری می توانید به یک ایده پردازی شیک در منزل خود دست پیدا کنید. حال برای ایده پردازی بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم از اقلام اشاره شده برای زیبا سازی بیشتر در فضا بهره بگیرید.

گلدان های طبیعی، آباژورهای ایستاده، آباژورهای رو میزی برای میز های عسلی کنار مبلی، لوسترهای طلایی لوکس و پاف های عثمانی می توانند گزینه های ایدئالی برای مبل های کلاسیک به شمار آیند. ظرافت و زیبایی مبل های استیل و کلاسیک خود به تنهایی گرما و زیبایی را به محیط منزل شما هدیه می دهد.

سبک انتخابی شما برای مبل های کلاسیک

 همه ما با دو سبک کلاسیک و مدرن در دنیای دکوراسیون امروز آشنا هستیم. سبک کلاسیک تقریباً از ایده پردازی های قدیمی ایده گرفته است. در حالی که سبک مدرن از ایده های جدید و نو بهره گرفته است. مبل کلاسیک بهترین گزینه انتخابی برای دکوارسیون های کلاسیک به شمار می آید. این روزها لوکس بودن و شیک بودن دکوارسیون منزل خود سبب شده است که استفاده از مبل های کلاسیک بسیار طرفدار پیدا کند. به همین دلیل در حین ساخت به طراحی و ظرافت این سبک از مبلمان بسیار توجه می شود. کیفیت این کارها به قدری است که در حین شستشو و نظافت هیچ گونه آسیبی به مبلمان شما وارد نمی شود.

همچنین در طی گذر زمان چوب های به کار رفته در این سبک از کارها موریانه زده و آسیب دیده نمی شود. همه این عوامل تنها گوشه ای از معتبر بودن کارهای کلاسیک به شمار می آید. از مبل های مدرن به نام مبل های راحتی برای اتاق نشیمن یاد می شود.

راحتی مبل های کلاسیک

از آنجایی که از مبل های کلاسیک برای دکوارسیون های شیک و لوکس به صورت رسمی استفاده می شود. باید به ذکر این نکته اشاره کنیم که مبل های کلاسیک از راحتی بسیار زیادی برخوردار است به شکلی که گویی از یک مبل راحتی با ظاهری متفاوت در فضا بهره گرفته شده است. شما به راحتی می توانید با نوشیدن یک لیوان چای در عصر یک غروب دل انگیز از وجود این مبلمان رسمی لذت ببرید. با این همه حال باید به شما این نوید را بدهیم که استفاده از وسایل عتیقه و خاص برای دکور کردن سرویس مبل های کلاسیک هیچ محدودیتی در دکوارسیون داخلی شما حاصل نمی کند.

مبل های کلاسیک اثری است که از ایده پردازی های سنتی ریشه گرفته است، اما استفاده از آن ها در دکوراسیون های مدرن هیچ لطمه ای به چیدمان شما نمی زند بلکه سبب خاص تر شدن ایده پردازی های شما می شود.

ایده پردازی ترکیبی با مبل های کلاسیک

ایده پردازی های ترکیبی با استفاده از مبل های کلاسیک به این صورتی است که از یک فرش سنتی به راحتی می توان در کنار یک مبل کلاسیک بهره گرفت. این امر سبب جذابیت بیشتر دکوارسیون شما می شود. با توجه به این که مبل های کلاسیک ریشه در فرهنگ غرب دارد باید بگویم جای خود را به راحتی در چیدمان های مدرن ما باز کرده است. این روزها کشور ما بسیار از مهد فرهنگ غرب در دکوراسیون خود ایده گرفته است.

استفاده از چوب، منبت کاری های هوشمندانه، کیفیت بالای مبل های کلاسیک و بسیاری موارد دیگر سبب شده است این سبک از مبلمان در دنیای خانه های ایرانی به خوبی جای خود را پیدا کند؛ بنابراین شما به راحتی با استفاده از یک چیدمان سنتی ایرانی به صورت ترکیبی با مبل های کلاسیک می توانید به یک فضای داخلی بسیار خاص دست پیدا کنید.

چیدمان مبل کلاسیک

دکور کردن مبل های کلاسیک کار لذت بخشی برای خانم های خانه دار است، زیرا به راحتی می توانند پرده و فرش متناسب با آن را فراهم کنند. فرش های ابریشمی ایرانی در کنار پرد های اطلس به با شکوه تر شدن دیزاین های داخلی با استفاده از مبل های کلاسیک بسیار کمک می کند. شکی در این نیست که خانم های ایرانی به راحتی می توانند با استفاده از این سرویس مبل ها کلاسیک به یک چیدمان خاص و منحصر به فرد دست پیدا کنند.

ایده پردازی با کمک گرفتن از مبل های استیل و راحتی نیز امری است که به سادگی برای شما ممکن می شود اگر محصول انتخابی شما ایدئال های استاندارد را دار باشد.

metiadmin

Leave A Comment